O nás - Ondřej & Laura

Jsme duo fotografa Ondřeje a vizážistky a stylistky Laury. Jsme otevření spolupráci s jinými tvůrčími profesionály či nadšenci v oboru. Fotíme především v Praze, 1-2 do roka v Mexiku (především Riviera Maya, Mexico City, Guanajuato) a nárazově dle modelingové sezóny v Miláně. Mluvíme Česky, Španělsky a Anglicky.

Fototesty / fotky do booku

5 výsledných retušovaných fotek dle výběru fotografa, tři jednoduché styly včetně líčení a úprav vlasů, (typicky jednoduchý makeup a oblečení z basic kolekcí značek H&M, Mango, TopShop apod.) Časová náročnost je obvykle 2-3 hodiny. 

Náročnější styling, lokace či výběr dalších fotek je za příplatek dle nákladů.

Snapy / Polaroidy

Pokud se sama sobě nelíbíte na snapech / polaroidech z agentury, nechte si je nafotit od nás :-) 

Portrét ze předu, z leva a z prava, polopostava a celá postava. Modelka si přinese vlastní boty na podpatku a vlastní dvoudílné plavky nebo spodní prádlo. Časový rozsah zhruba 1h. Minimální vizáž a retuš dohodou.

Casting Portrét - Headshot pro herce a herečky

Portrétování pro herce je disciplína sama o sobě. Držíme se doporučení z knihy "Auditioning for Film and TV" od Nancy Bishop. Před focením trváme na pohovoru, kde domluvíme styl a detaily focení. Výstupem jsou typicky tři portréty, kde jeden je neutrální a další mohou být v kontextu nějakých rolí. Odevzdáváme barevné i černobílé provedení.

Zakázkový foto projekt

Chcete fotky jako z časopisu? Nabízíme společnou přípravu konceptu, možný dokup věcí se stylistkou, zajištění lokace (atelier, design hotel, zámeček, apod.) a dohodu na rozsahu retuší. Cena individuálně dle pracnosti a nákladů. 

Pošlete nám zprávu

Pokud máte jakékoli otázky, tedy např. k cenám nebo časové dostupnosti, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na mailu [email protected]

Using Format